yerlerde tampon bellek Diğerleri de artarak

Admin

Administrator
Staff member
gidiyor ama Sonuçta Önemli olan kalacak zaten çekirdek sayısı arttıkça her şeyin hakkını düşünebileceği Eğer değerlendire biliyorsun bakıyorum Hani Umduğunu bulamadığı bir şey vardı hep Premier de mesela çekirdekleri ki biliyorum da hala çok fazla kullanılamıyor bizim 5 kişi dediklerimi yani orada o kadar hızlandırma yaptığım ya o kadar olmuyor orada şeyden daha çok seven almış ekran kartını ozanından hızlandırması kesinlikle işlemciye göre çok topla fark ettirdik ki burada beğendiğini diye ayrımı yok kimler

güvenilir de ikisini de destekliyor diyor ya ekran kartı yatırım yapan daha çok performans aldığını bir şey Yollar Onun dışında bütün render uygulanabilen genelde çekirdekleri kullandıkları için candır uygulamalar ile Benchmark yapıyoruz Bence 5800 v5900 almanız daha 144 Haziran sonu varsa zaten o Face'leri ancak bu kadar hızlı sistem düzeldi sağlayabilirsiniz nun dışında da günlük performansı zaten herhangi bir işlem geliriz sıkıntı yaşamanız mümkün değil bellek olarak bütçeye bakın Bilgiler 4 hepsi bilgiler

dönmesinin sonuçları yazıyor orada 4 kilo alırız şart değil ama 3 günde almayın artık bu saatten sonra işini gücünü alıyor Bunların hepsi şikayetleri performanslara yakıp her zaman hazırız sizi bu işlemciler Bu benim kullandığım belleklerde iyi belleklerden Fiyatlarını da bakarsınız ben hani baktığım zaman 8845 olduğunu görüyorum bilenden aldanmış İrem'den alış fiyatı da 875 TL şu anda bu videoyu çekerken 8 milyarlık model için tıkla 2 x 8 alacaksın Google 1000 TL tavsiye ederim Hanife ben kendimi yordum.

kullan işte bu biraz daha gününüzü oyuncularına yönelik tasarlanmış belli bir şekli şemali var.ona performanslarda şekli yoktur bu işte görüyorsun üstündeki acil bir sefer de çok güzel çalışıyor Ben kapalı tasarım özellikle çok sevdim kendini sıkıntıya sokma kullanmıyoruz benim gibi sağcılardan bunu tavsiye edebilirim bana karşı en başta anlatmıştım size ama karşılarken şu anda piyasadaki en iyi çözümler Aydın oda Gözlerin TL civarında Ben video çekerken dediğin gibi iyi düşünün uzun süreli değiştireceksiniz