diyoruz açıkçası Çünkü soğuktan 95 derece

Admin

Administrator
Staff member
sıcak zorlaşan laptoplar görmüştük zamanında ulan Harbi öldürecekler beni ya neydi şurada biraz söyle oyalanıyorum bakın 120-130 gayet güzel değer Hatta şuradan Hadi ekran kartı sıcaklığı 75 Bu çok güzel bir olan Ondan sonracığıma yüzde yetmişini kullanıyor Tabii giderek teklifini 71 şu bir kart adaptörü vardır Fakat sen burada 2K bir ekran gerçekten görmek isterdim Ozan mesaj ekran kartının daha kullanım miktarı da artar diğer %90 5'e 99 ara vuruyor ama senden saniye 170'e düşebiliyor işlemci kullanımı zaten

yüzde Office maç sonu daha üstünde görmedim Aynen 165 işlem gücüne baksın 60 lira vuruyor arkadaşlar düğünde 60'lara 100 de 74 oldu ekran kartının bize 98 ok 240-250 fiyat aralığında şey diyor bu oyunda saniye saniye ehliyetlerde değişiklik ler görebiliyoruz Bu gayet normal video 1920'ye 1080 piksel çözünürlük ve genel grafik kalitesi üzerinde ulusal Nightmare açıktı bunu da belirteyim çok güzel deep racer kaldı Okey şuan sıradaki oyunları doğru geçiyoruz rafik tarafından hala ekran kartları çok zorlayan

oyun metre iptal Usta sıra e1920 1080 piksel sorunu değil genelde o da aşağı doğru gidelim Bakalım Daire 3 12 ay Hadi in aşağı Evet neymiş reiterate ayı konumunda kapalıymış ya niye kapatıcısı Neyse bunu aktif edelim alt bir deyip görsel giy açalım geri geldiğimde Tabii ayar kaydedecek şimdi Evet oyunu Yeniden başlattım devlete İdealtepe ettik en zaten böyle Afyon'un bol olduğu kısım Burası Arkadaşlar şimdi bu yüzden gelecekler ortalama 113 hep birlikteyiz bu Kesinlikle geri düşer Zaten MP3 Yoksa hep bu

şekilde 10 falan vermişti bitti ayda boyundan işlemci sıcaklıkları biraz daha geriledi 85'in gerisine düştü ben bir mevkıf yapayım 83/4 geriledi Çünkü işlemci 151 kullanılsa da daha çoklu çekirdek kullandığından geliyor ve frekanslarda düşüyor işlemcinin sıcaklıklarda Bu saatte geliyor hadi şunları halı yeğen ekran kartı şart aynı seviyede ya gerçekten efsane hadi aşağı 73 derecede RT3070 gibi bir Kartı zaten cihaz
besleyebiliyor ve bu serinlikte den çalıştığı biliyor 1515 Mega yerdeymiş Cipro frekansları güç tüketimi