burada hani başına iş yapmanı isterdim

Admin

Administrator
Staff member
her zaman daha çokmuş yapabiliyordum ve internet Biliyorsun biraz da rahatsızlığı avantajı hep olmuştur ya o yüzden oyunlarda genelde baktığın zaman test yapardık nelerdir işlendi en iyi işlemcisi alıp yaparlardı ki darboğaz yapmayan ekran kartına kıyamete bunu değiştiriyor Ahmet ediyorsun ben zaten çok çekirdekli yedim onu da iyileşti yorum ve artık benim az şekilde kullanıldığı kullanan uygulamalar ki oyumu İlk defa bu kadar net ol burada halinde oyun diyor Şimdi artık ben de varım ve ben en iyisiyim diyor burada da

119'a kadar varan performans karşı önceki nette göre biz artık diyorlar ama nasıl yapmışlar bunu Yani bunu şöyle özetleyeyim size nasıl özetleyin diye düşündüm şu şöyle bir benzetme ile anlatacağım Öncelikle Özben içmeden işimiz var elinizde eski mesajlar ikiz Bunlar Benim baktığım zaman çok fazla şey değişmemiş gibi gözüküyor 2 parçadan oluşuyor İşte herkes bir tane görüyorsun bana o üzerindeki su da hatasını açtığınız zaman Aslında altında 2 ayrı parçalar bir tane işlendiği seçip defteri onlara bir tane

de arıyor modunu bana 12 nanometre işlemcileri alır mısın şimdi o ciklet aklımdan trafik anlamlı video olarak gördüm şey oydu onun içinde gitmişler 8 çekirdekli yapıda 2 x 4 çekirdek vardır Bunlar iki ayrı Grup birbirine konuşuyorlardı hepsinin altına testleri vardı bunu söyle benzetebilirsiniz mesela bir Lego'dan bir şey yapacağız olsun abi Lego halılarımız var iki grubu 4 artı 4 şeklinde bir şey buraya diyorlar döküyorlar önünde biraz da oraya da istiyorlar bir anda elimde veriyorlar Bu lego'yu yapın diyor Ne yapıyoruz

bakıyoruz her şeyi arıyoruz oradan her şu parçaladım buradan arıyor bazen istediğiniz parça oradaki havuzlu olur o zaman ne yapıyorsun Dışarıda bir adam var işte onun annesi Adana diyorum ki bak şu tercih bir oradan bana getir Bekliyorum Ne oldu bekledik gecikme oldu onun içinde parçayı aramak için burada ellerimle uğraşıyorum Ne oldu gecikme sadece ben uğraşıyorum Bir sürü çekirdek var hepinizi dam indirimde aldırıyor arada tanışıyor ellerinizi yerine İşte o orada Kenan Hava atmaya çalışıyor oradaki