adamına diyorum git onu getir ordan o

Admin

Administrator
Staff member
zaman bir gecikme oluyor ama bunu da şöyle diyorlar bunların bağlantısı kendi aralarındaki bağlantıya o adamın gidip koşturması koşturacak yok Çok hızlı ot aile o gecikmeden minimuma iniyor Ama zaten çoğu ihtimalle ya çoğu durumda bu sok artık bugün genelinde hissedilecek kadar gecikme yol açmıyor bu şeyde felaketti ilk sıra bir Kırlarda ciddi sıkıntılara yol yol açıyordu bas gitsin gecikmeden yavaş yavaş yolda olur düzeltti Sezen 3'ün bütün bütün performansı Aslında bombesi iyileştirme neden kaynaklanıyor Full HD

yatacağım 60fps istiyorum ama burada ekran kartı binip gitmesi işlemci Hangisini aldın çok fazla değişmeyecek ekran kartı o kadar zor olacak ki zaten işten bir fark etmeyecek ne olur tamam çok düşenler dönüşünce kadar yok 1080p oyuncuları bunlar dedi herhalde rekabetçi Öncüler fortnite sizlerden kordoncu lara kadar biliyor burada bilezik önemli burada kazanmak önemli burada hızlı olmaz önemli O yüzden 144 80 alıyorum 1080 tl oluyor niye 1080phd oynadığınız zaman işlemci sefer ekran kartı çok rahat çalışıyor

işlemcinin İzin verdiği kadar FPS alıyorum buradaki İşte bu İzin verdiği kadar çok önemliydi işlendiği bu durumda işlendiği çok hızlı aldığınız ama işte kalemini 144 144 FPS ve üzerini Garanti edebiliyordum yavaş işlemciyle 3.085d istediğinizde 4K da sorun oluyor ama işte bu bahsettiğim rekabetçi oynarlar mas diğer oyunlarda bu kadar işlemci ve yeterli boşluğu veremedik sıra 150 FPS verebilecek ekran kartı ses 100 fps takılıyorsun bu işte oyuncular için son lar genelde İntel tercih ediyorlardı Bu yüzden Ama artık

AMD bu 5000 serisi ile oraya da iptal ediyor Bizim yaptığımız testlerde gelin zaten reklamlarda görüyorsun bir daha testlerde Sonuçta biz bunu da ben plastik gelecekler yerine Alagaş Normalde haber açık sayılarını kullanarak derdi ama emin olmak için onları da gösterdim nasıl açtığını görün 5900 çok net bir şekilde önde her konuda 5600 birazcık 3700x benziyor kendi kullandığım işlendi onu da bir tablo ile göstereceğim ama o benim sisteminde çalışan işçilerden burada test etmedim Peki birazcık İrem'den